Vysvětlení nečinnosti a budoucnost...

08.10.2017 14:52

Přátelé, kamarádi…

Dnes vám konečně vysvětlím důvod svojí dvouměsíční nečinnosti. Nejspíš jste už zaregistrovali, že nedávno z blogu zmizela moje knížka Než půjdeš spát. Smazal jsem ji z toho důvodu,že jsem ji celou přepisoval! Rozhodl jsem se totiž, že její vydání prostě nevzdám a udělám všechno pro to, aby se dostala na pulty obchodů!
Když jsem ji před lety nabídnul snad všem vydavatelstvím v zemi, byla to strašná hloupost! Nemělo to žádnou korekturu, stylistiku a celé to vypadalo hrozně. S odstupem času se vůbec nedivím tomu, že ji nikdo nevydal. Kdyby mi někdo něco takového nabídnul, nejspíš bych ho zažaloval!
Teď na to tedy jdu jinak. Znovu jsem to přepsal, právě v tuto chvíli se pracuje na nové obálce a text půjde na korekturu! Sehnat nakladatelství, které vám něco vydá je dneska neskutečně těžké. Spousta nakladatelství vám ale dneska umožní vydat knihu samo nákladem a se všemi redakčními službami! Pokud si to zaplatíte, tak dostanete kompletní servis a nakladatelství potom knihy nabídne i distributorům. Od těch už je na pulty knihkupectví jenom kousíček!
Můj záměr je vydat tisíc kusů. Cena za práci nakladatelství a výrobu by se měla pohybovat mezi padesáti a šedesáti tisíci! Tolik peněz bohužel pohromadě nemám, a proto jsem se rozhodl zkusit nějaký startovač! Ještě to nemám promyšlené, ale chtěl jsem vám dát vědět, že se něco děje. O všem vás pochopitelně budu informovat!
Další novinkou je, že jsem přepsal celý blog. Zároveň jsem doplnil pár fotek a opravil ty největší chyby. Ten „buranskej“ styl psaní jsem schválně ponechal. Podle mě to k příběhu prostě patří!
Dneska se pouštím do čtení pár knížek od Kinga, co mi čekají na stole a hned potom zase začínám psát na blog. Zároveň začínám psát další knížku…

Deník snílka je nově i na facebooku. Všechny články tak můžete mít z první ruky.

Diskusní téma: Vysvětlení nečinnosti a budoucnost...

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Deník snílka sharyk1@seznam.cz